Chou’nun Özellikleri

0
315
Mobile Legends Chou Karaketeri
Mobile Legends Chou Karaketeri

Chou, Kung Fu Boy, çok iyi bir savaşçı ve dayanıklılığa da sahiptir. Biraz zor, ancak Chou oyun pratiği ile çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Önce pasif Cou’yi ve onun yeteneklerini öğren. O halde Chou eşyaları satın almalısın. Maddeler ve yapılar için yardımcı olacağım.

Chou Özellikleri

Balmond Rolü:  Fighter

Özel:  Şarj-Burst Hasar

Dayanıklılık:  7/10

Suç:  8/10

Yetenek Etkileri:  5/10

Zorluk derecesi:  6/10

Chou Becerileri

Pasif:  Sadece Hızlı, hareketin her 8 yard sonra bir sonraki temel saldırı hasarı% 200 puanlar ele alacağız ve bir süre hedef şaşırtmaya devam ediyorlar.

Beceri 1:  Jeet Kune Do, ileri zımba fiziksel hasar 120 pn uğraşan 3 kez saldırı. Eski 2 saldırı hedefin hareket hızını% 60 düşürecek, 3 saldırı yakındaki düşmanları airbone vuracak. Bu becerinin kullanımı, bir sonraki Geçici Hızınızda cooldown’u yeniler.

Beceri 2:  Shunpo, Ücretler yenilmez ve becerileri kontrol etmek için bağışıklık bir kısa menzilli şarj kadar şarj sırasında. Yüklemenin ardından 2s içinde, saldırılar hedefin zırhını 3 yok sayacak ve en fazla 3 kez istiflenecek.

Ulti:  Ejderin Dönüşü, hedef ve fiziksel hasar 320 puanlar başa geri devirmek için bir tekme atmak Kastlari. Havadaki düşmanı kovalamak ve en az 320 puan fiziksel hasar vermek için bu beceriyi tekrar kullanın.

Beceri Geliştirme: ULT> Beceri 1> Beceri 2

Chou Öyküsü

Chou, en düşük kalitede bir yaşam sürdüğü uzaktaki küçük bir sürtük kökünden doğdu. Zorlu yaşam ortamı, Chou’nun kalbindeki nezaket hiç aşınmamıştır. Gecevarlık altındaki yaşlılara ve küçüklere tutkuyla baktı. Bununla birlikte, Down of Land’un karışıklığı ve istikrarsızlığı nedeniyle, dışındaki durum, bu izole edilmiş gecekonduyu sonunda etkiliyor. Bazı durumlarda, Chou kovalayan bir yaşlı rahip kurtardı. Onu gecekoza geri getirdi ve ona baktı. Buna karşılık, eski keşiş, eski Asya Kung-Fu becerisini Chou’ya aktardı ve ona dünyanın ayaklanıp kargaşayı sona erdirmek için gerçek bir kahramana ihtiyacı olduğunu söyledi. Uygulamayı bitirdikten sonra Chou, eski keşişten önce gerçek bir kahraman olacağına yemin etti. Ardından dönmeden bile Şafak Ülkesinin merkezine yolculuğuna başladı. Chou’nun uzak silüetine doğru, eski keşiş işaretlenmiş ve uzaklaşmıştı.

Chou Skins

Alıntıdır: http://mobile-legends.net/chou-features/
Türkçeye Çevirisi Yapıldı.

Sponsor REKLAM ALANI

Leave a Reply