İpuçları: Natalia! #ByMLFans Yazan: Jhamz

0
446

#ByMLFans Jhamz

➡İntro
Natalia, Parlak Pençeler …. (Muhtemelen oyunda en iyi assasin) .Natalia, özellikle kritik vuruşlarda hasar görüyor. Takım patlaklarında natalia cant’la öne çıkıyor ve başlatıyor; arkasından saldırmalı ve düşmana kapılmalıdır. Kahramanlara ayrılmış ve tüm takım silinerek yol açabilir.

➡Ölüm Analizleri
👉 Pasif: Assasin Instinct – Arka planda yapılan saldırılar% 20 oranında daha fazla zarar görür. Eğer kahraman hasar almaksızın 2 saniye süreyle fırçaysa, kahraman Gizli moda girecek ve fırçayı 5 saniye bırakarak ya da hasar uğraşarak kahramanın tekrar görünmesini sağlayacaktır. Stealth modu, kahramanın hareket hızını% 50’ye çıkarır. Bir sonraki temel saldırıya% 50 ekstra hasar vermesine neden olur ve hedefi 2 saniye boyunca susturur. Natalia’yı üstün bir suikastçı yapan beceri. Sağlık Modu, Daha Fazla Saldırı Hasar Ve Sonunda stealth modunda eklenen hareket hızı.
👉 Beceri 1 Pençe Çemberi: Yol boyunca düşmanlara 250 fiziksel hasar vermek üzere öne doğru atış. Bu yetenek iki kez atılabilir. Bu beceri, düşmanları kovalamak ve kaçmak için idealdir. Kafa karıştırıcı düşmanlar için de kullanılabilir ve takım dövüşlerinde hırsızlık yapabilir.
👉 Beceri 2 Duman Bombası: Yerinde bir duman bombası atarak düşmanların P hareketi hızını% 65 oranında yavaşlatır. Kahramanın saldırı hızı% 30 artacak ve kahraman tüm temel saldırıları atlatabilecektir. Natalia’nın çarpıklığı artık bu skill’le değil, tüm attack’ları duman parametresinde iken engelliyor.% 65 oranında yavaş yavaş saldırı düşmanı için elzem. Arındırma veya kaçış becerilerine sahip olmadıkça kimse sizden kaçamaz. Ayrıca bonus saldırı hızı, güzel bir yapıya sahipseniz sizi daha üstün yapar.
👉 Beceri 3 (Ultimate) Soğuk Kanlı Boğmacalar: Arka planda birden fazla ileri atak yapar, her biri 60 fiziksel hasar verir ve etkilenen hedeflerin hareket hızını% 65 düşürür. Natalia nihai hasar çok fazla yapmaz ama düşman duman çıkmak için başardı düşman alternatif yavaş olabilir çok yavaş verir. Bu beceri, yolda her kahramana zarar verebilir misin? Düşmanlar hareketsiz kalırsa büyük miktarda hasar kaynağı olabilir.

➡ Savaş Yazısı Seçimi
👉 Stun- Nihai ve düşmanlarınızı önlemeye yardımcı olur. Takım savaşlarında özellikle zaman kazanıp takımınızın becerilerini belirleyerek kullanışlı.
👉 Rage – Daha fazla dps? Düşmanın, şaşkın birisinin rafaela’sı yoksa iyi olur. Düşündüğünüzden çok fazla zarar veriyorsunuz, size% 55 atkspeed ve% 15 daha fazla hasar vererek daha kritik grev hasarı verir. Not: Daha fazla atak hızı için duman bombasıyla arkadan saldırın.

➡ Dişliler
Tahrip Blade; Hızlı Çizmeler veya Hızlı Çizmeler; Scarlet Phantom; Açgözlülük Dişleri; Umutsuzluk Bıçağı; Avcı Grevi veya Çılgın Analiz

➡ Dişliler Analizi
Dest Tahribatın Bıçağı – İlk oyun için kritik Şans ve kritik bir grev için% 5 ek hasar verir. Natalia’ya, erken oyun için kritik grevlerle düşmanları avlayıp öldürme yeteneği kazandırır.
👉 Hızlı Önyükleme veya Hızlı Önyükleme – Hızlı Önyükleme, hareket etmeye ve çiftçiliğe odaklandıysanız özel olarak tüm haritayı dolaştıracağınız önerilir. Swift Boots Ganking için, ek Atkspeed hasar çıkışı için.
👉 Açgözün Dişleri – Eğer bunu zaten yemin ederim, kimse seni öldüremez, bir tanesi öldüremez. Senin duman bombanızla ve sersemlettirerek sakın 🙂
Des Umutsuzluğun Bıçağı: Düşman şaşkınlık düzeyindeyse +% 15’lik avantajından yararlanın. Büyü hezimliğiyle, 1 saniye boyunca her zamankinden daha kritik vuruşlar üretebilirsiniz.
C Crazed Reaper’ın Hunterstrike: Hunterstrike, düşmanlar çatlamışsa ve bir öldürmeden sonra bir kaçma becerisine sahip değilse,% 20 mspd vererek önerilir. Çılgın tırnaklar, daha hızlı hareket edebilen ve en iyi natalia’nın yavaş becerileri ile eşleşen düşmanlarını kovalamak için yaptıkları temel saldırılar başına% 30’luk bir mspd kapağı verir.

 Amblem Seti
Ben fiziksel assasin bonus mspd için ayarlamak ve bazı kritik grev i tavsiye ederim i% 1 kritik grev var düşük ama erken oyun onun bir oyun changibg avantajı var.

 Savaş İpuçları
Natalia’nın en büyük zararı, 1v1 savaşlara yapılan saldırıların ardında geldiğinde, daha fazla hasar vermek için sırt çalarak uçurmaya çalışıyor.

➡ Takım Savaşı İpuçları
Natalia ekip savaşlarında geride kalmalı ama doğru zamanda düşmanların hepsinin becerilerini kullanmasını sağlayın, böylece önce öldürülmeden onları yokedebilirsiniz.
TAKIM ÇALIŞMASI da düşünülebilir. Şimşekli arkadaşlar, natalia’nın yedek olabileceği için mutlaka umutsuzluğun bıçağıyla daha fazla hasar verebilirler.

Sponsor REKLAM ALANI

Leave a Reply