Kagura Özellikleri

0
301
Mobile Legends Kagura Karakteri
Mobile Legends Kagura Karakteri

Kagura biraz zor kahramandır ama unutmayın ki biz de pratik yaparak kahramanın eğitimini yapıyoruz. Beceri 1 (Qing Ming Açık Şemsiye) hakkında bilgi edinin. Sonra Mobile-LEGends.Net’te hangi öğelerin Kagura için satın alabileceğini arayabilirsiniz. İlk önce, Yere Oyunda kullanabileceğiniz kahramanı öğrenmeniz gerektiğini unutmayın.

Kagura Özellikleri

Balmond Rolü:  Mage

Özel:  Hasar – Reap

Dayanıklılık:  6/10

Suç:  4/10

Yetenek Etkileri:  9/10

Zorluk derecesi:  8/10

Kagura Becerileri

Pasif:  Yin Yang Buluşması, Qing Ming Umbrealla ve kahraman çevreleyen düşman gerçek hasar 300 pn uğraşan, çift olurlar zaman.

Beceri 1:  Qing Ming Açık Şemsiye, 305 sihirli damage ve bunları da% 40 yavaşlatan, belirlenen alana Qing Ming Umbrealla gider.

Beceri 2:  Luo Sheng Eğer beceri kullanırken şemsiye sahip ise, belirli bir yöne hareket edeceğini ve şemsiye yerinde kalacak, Şemsiye Running. Qing Ming Şemsiyesiz biri şemsiyenin bulunduğu yere taşınır, kendini 315’e kadar engelleyebilen bir kalkanla donatır.

Ulti:  Yin Yang Qing Ming Şemsiye sihirli hasar 430 pn uğraşan, Kahraman Anahtarı ve aynı zamanda onları yavaşlatarak, düşmanı ataccked. Şemsiyeniz yoksa, şemsiyeyle bağlantı kurarsınız. Bağlantıya dokunan herhangi bir düşman hasar alarak ve yavaşlarken düşman da kahramanın 430 puan büyülü zarara dokunmasına dokunur.

Beceri Geliştirme: ULT> Beceri 1> Beceri 2

Kagura Hikayesi

 

Onmyouji Master, ruhların yin ve yang güçlüleri tarafından yönetilen güçlü bir yin ve yang, yin ve yang. Kagura ailesi, Onmyouji’nin en eski ve en güçlüsüdür; en güçlüleri Ancestor Master’dır. En güzel Onmyouji ailesinin Kagura’ya yin ve yang’tan eserlerin nesli verilmiştir – Seimei umbrealla. Şemsiyenin saflaştırma gücünün yüz hayaleti olan Seimei olduğu, kendi bilgeliğine ve hayatına sahip olduğu ancak sahibinin tahrik ve kontrolü ile söylendiği söyleniyor. Bu çocukluk, ölümün ardından hayatın görevini yerine getirmek için anakaranın şafağına Falcon’u canlandırıyor; Kagura gizlice Şahin şemsiyesini evden kıtanın şafağına götürdü ve Şahinlerin sarkmasını bekledi.

Kagura Skins

Alıntıdır: http://mobile-legends.net/kagura-features/  
TÜRKÇEYE ÇEVİRDİ

Sponsor REKLAM ALANI

Leave a Reply